Dom w stylu angielskim

Projekt domu w Katowicach o powierzchni użytkowej 220 m2

DNA projektu:

  • Projekt domu to bryła o prostokątnym kształcie z dwuspadowym dachem. Od strony południowo-zachodniej w miejscu wejścia zastosowano podcień, uzyskując w ten sposób zadaszenie strefy wejściowej. Od strony wschodnio-południowej do bryły przylega bezpośrednio parterowy wykusz pokryty dachem płaskim. W zachodnio-północnej części budynku znajduje się część garażowa, którą również pokrywa płaski dach.
  • Na parterze znajdują się hol wejściowy, salon z kuchnią i spiżarnią, łazienka, wc oraz dwa pokoje, a na piętrze budynku trzy pokoje oraz łazienka. W części garażowej przewidziano parkowanie jednego samochodu. Z części garażowej dostępne jest ponadto pomieszczenie kotłowni. Z salonu na parterze zaplanowano wyjście na duży taras zlokalizowany we wschodniej części domu. Z dwóch sypialni zlokalizowanych na piętrze również możliwe jest wyjście na taras znajdujący się nad pomieszczeniem garażu od strony zachodniej.
  • Elewacje budynku projektuje się jako połączenie tynku akrylowego w kolorze białym oraz cegły klinkierowej. Dach pokryty dachówką w kolorze brązowym, obróbka blacharska oraz rynny również w kolorze brązowym. Zaprojektowano białą stolarkę okienną ze szprosami.

Ta strona używa plików cookie, aby przechowywać pewne informacje na Twoim komputerze. Korzystając z niej akceptujesz nasze Warunki Użytkowania i Politykę Prywatności.

×