Projekt mebli medycznych

Zespół projektowy DNA architekci od 2010 roku zajmuje się projektowaniem budynków i lokali medycznych, a w 2023 roku stworzył własną markę mebli gabinetowych. Doświadczenie zdobyte przy współpracy z wieloma specjalizacjami przekłada się na funkcjonalność i trwałość produkowanych mebli, a wykonanie kilkudziesięciu projektów wnętrz wraz z koordynacją ich realizacji nakreśliło pożądaną estetykę i jakość w branży medycznej.

System meblowy tworzą elementy gotowe, które indywidualizowane są poprzez wybranie frontów i blatów z wybranej kolekcji. Nasze kolekcje to wybrane zestawy materiałów, które harmonijnie ze sobą współgrają oraz posiadają niezbędne atesty dla służby zdrowia. Wszystkie elementy oparto na zasadzie powtarzalności, by niczym z klocków móc uzyskać pożądaną konfigurację i funkcjonalność. W naszym katalogu można znaleźć meble do gabinetów stomatologicznych, gabinetów lekarskich różnych specjalizacji, ale też innych dziedzin jak kosmetyka, laboratoria, a także do użytku codziennego.

Projekt, materiały, dbałość o bezpieczeństwo i higienę oraz maniakalna obsesja estetyki i detali to charakterystyczne cechy firmy i produktów, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Filozofia firmy zorientowana jest na solidne zasady i wartości. Strategiczny wybór, dzięki któremu etykieta „Made in Poland” stała się znakiem rozpoznawczym marki medicDNA i podkreśla najwyższą polską jakość.

Ta strona używa plików cookie, aby przechowywać pewne informacje na Twoim komputerze. Korzystając z niej akceptujesz nasze Warunki Użytkowania i Politykę Prywatności.

×